Mutluluğun Gökyüzündeki adresi Qubbe Gayrettepe

İlk Mekanı Maslak`da açılan Qubbe markası Kasım 2010 yılından bu yana 1500 davete ev sahipliği yaparak, 125 bin kişinin hafızasında mutlu anılarla kaldı. Kısa sürede hizmet kalitesi ve popülaritesiyle yerli ve yabancı basında geniş yer buldu. Özel menüleri ve konseptiyle yerli ve yabancı misafirlerin tercih ettiği popüler mekanlar arasına girdi. 2017 yılından itibaren de eşsiz boğaz manzarası ile Dedeman İstanbul’un Roof katında Qubbe Gayrettepe olarak hizmet vermektedir.

Qubbe Gayrettepe, profesyonel ekibi ve birbirinden lezzetli menüleri ile düğün, nişan, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler, baby shower ve evlilik teklifi gibi özel anlarınızı

unutulmaz kılmaktadır. Qubbe Gayrettepe özel ve şık tasarımıyla, eğlence, dekorasyon, konaklama ve daha bir çok hizmetle davetlerinizi güzelleştirecek ayrıntılarda yanınızda oluyor.

Qubbe Gayrettepe, 130 kişi gala oturma düzeni, 175 kişi kokteyl kapasitesi ile bir yanda boğaz köprüsü, bir yanda kız kulesi ve diğer yanda tarihi yarımada manzarası ile hayallerinizi gerçekleştirmek için sizleri bekliyor.