Düğün & Nişan

İSTANBUL’UN EN GÖRKEMLİ DÜĞÜN VE NİŞAN MEKANI

Yaşamın o en önemli gününde, her ayrıntının bir anlamı vardır. Hep o günü düşleriz.

‘Rüya gibi olmalı! Kusursuz olmalı, daima güzel hatırlanmalı.”
Düğün, nişan ve yıldönümleri gibi özel anlarınıza ev sahipliği yapacak olan, o günü unutulmaz kılan en önemli ayrıntılar; mekan, müzik ve ikram.

İlk mekanı Maslak`da açılan Qubbe markası Kasım 2010 yılından bu yana 1500 davete ev sahipliği yaparak, 125 bin kişinin hafızasında mutlu anılarla kaldı. Kısa sürede hizmet kalitesi ve popülaritesiyle yerli ve yabancı basında geniş yer buldu. Özel menüleri ve konseptiyle yerli ve yapancı misafirlerinin tercih ettiği popüler mekanlar arasındadır…

Qubbe Gayrettepe Dedeman İstanbul Otel Roof katında benzersiz manzarası ve üstün hizmet anlayışı ile bu özel gününüzde sizleri ağırlıyor. İstanbul’un en ihtişamlı mekanında, kendinizi prenses ve prens gibi hissedeceksiniz. Size sadece o çok özel günün keyfini çıkarmak kalıyor!

Qubbe Gayrettepe misafirlerine; DJ müzik performans, ses – ışık sistemi, süsleme ve Gayrettepe Dedeman otelde konaklama gibi hizmetlerini bedelsiz sunuyor ve ayrıca çözüm ortaklarıyla her türlü dekorasyon, fotoğraf hizmetleri ve orkestra gibi davetlerinizi güzelleştirecek ayrıntılarda yanınızda oluyor.

Qubbe İstanbul’da en çok tercih edilen ;

Nişan Düğün Yemekleri
Kokteyl düzeninde Nikah Seremonileri
Koşer Nikahlar
Bar & Bat Mitzvah
Bekarlığa Veda Partileri
KOKTEYL Düzenli Düğün Organizasyonları Tam Size Göre..


Oturma düzeni, masalar, kim nerede oturacak… soruları gözünüzde mi büyüyor?

Biraz daha farklı ve eğlenceli bir konsept ile düğününüzü dinamik ve eğlenceli kılmak istiyorsanız…

Qubbe’de Kokteyl düzenli Düğün Organizasyonları tam size göre..

Mekan içerisinde şık localarımızdan oluşan oturma gruplarımız, bistro ve sehpalarımızla yaratılan kokteyl ortamı; davetlilere gece boyunca servis edilen soğuk – sıcak kanepeler, ara sıcaklar, içki servisi ve herkesin dans edebileceği bu özel ortamda hayal ettiğiniz davet sunuluyor.

SARAY Düğün Organizasyonları Qubbe’de…

Oturmalı düzen düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan Qubbe şık atmosferi ile ışıl ışıl İstanbul’a yukarıdan bakan ambiyansı ve size özel menüleriyle Qubbe İstanbul’da ki düğün töreniniz hiç unutulmayacak…

HEMEN TEKLİF ALIN