Kına – Bekarlığa Veda

Kına – Bekarlığa Veda

 Qubbe’de Kına Geceleri Saray Tadında

Qubbe Gayrettepe’nin benzersiz atmosferinde alkollü/alkolsüz içecek ve Qubbe Kokteyl, Yemek ve Tek Tabak Menü seçenekleriyle sizlere özel alternatifler sunulmaktadır. Dileyen misafirler için Haremlik Kına konseptiyle bayan DJ ve sadece bayan servis servis ekibinden oluşan Haremlik Kına Gecesi organizasyonları konusunda farklı içerikler bulunmaktadır.

 

 

“Getir Servis Edelim!
Dilersen Annenin Kısırını
Kayınvalidenin Böreğini
Sevdiklerinin Yemeklerini…
İstanbul’un eşsiz manzarasını ayaklarınıza seren Qubbe Gayrettepe geleneksel kına gecesi törenine modern yaklaşımı ve profesyonel ekibi ile aşk yolculuğunuzda sizlere eşlik ediyor.
Uzun zamandır pastacılık kursunda efsaneler yaratan arkadaşınız, dillere destan annenizin kısırı, iştah açan kayınvalidenizin böreği… bu özel gününüzde misafirlerinizin damağında enfes tatlar bırakabilir… muhteşem lezzete sahip Qubbe Menüleri’nin yanında dilediğiniz tadı servis edebilir, misafirlerinizin damaklarını şenlendirebilirsiniz.
Bu enfes ziyafetin ardından profesyonel ekibi ile sizleri yalnız bırakmayan Qubbe Gayrettepe’de havanızı yakalayabileceğiniz DJ müzik performans ile eğlenip, Saray konsepti ile kınanızı yakabilirsinz.
Sonraa… Sizler erince muradınıza, bizler çıkarız kerevetine”