Hakkımızda

İstanbul manzarasına hakim, şehrin en özel konsept mekanlarından biri olan Qubbe, kına, nişan,düğün, sünnet gibi özel davetlerinize ve kurumsal etkinliklerinize ev sahipliği yapmak için tasarlandı.

Farklı konsept ve salon düzenlemeleriyle özel günlerde nişan, kına gecesi ,düğün gibi kişisel davetlerin ve kurumsal bir çok etkinliğin gerçekleştiği Qubbe; incelikli dekorasyonu ,neo oryantal tasarımı ve şık atmosferiyle bir çok özel partiye de ev sahipliği yapıyor.

Kasım 2010 yılından bu yana 1500 davete ev sahipliği yaparak, 150 bin kişinin hafızasında mutlu anılarla kalan Qubbe İstanbul ; kısa sürede yerli ve yabancı basında geniş yer buldu.Platin dergisi özel haberine göre; Dubaide yer alan 122.kattaki BurjElHalife, Bankok’taki 63.kat Sirocco, Yeni Zelanda 190metrede yer alan Sky Towerdaki mekanların yanında Dünya’nın en yüksek ve görkemli mekanları arasında da örnek gösterildi . Ayrıca Air France’in seyahat dergisinde geniş bir haber olarak yer buldu..

Qubbe İstanbul Roof katı, lounge ve özel balkonuyla her gün 13.00 ve 01.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Şuana kadar 1000’in üzerinden davete ev sahipliği yapan Qubbe 150.000 kişinin üzerinde misafiri ağırladı. 2013 senesinde Sarıyer/Bahçeköy’de Qubbe Bahçe markası ile açık hava mekanını açarak Kır Düğünü ve davetlerinin tercih edilen en büyülü mekanı haline de geldi.